Стаціонарні
Показати:
Сортувати за:

Контролер RGB 220B OEM micro Venom

Контролер RGB 220B OEM micro RGB контролери – це пристрої, які керують світлодіодними стрічкам..

200.00 грн

Панель керування Mi-Light сенсорна 4 зоны Dual White/CCT

● Панель совместима с LED лентой WW/W/CCT● Регулировка яркости и температуры свечения (2700 - 65..

1280.00 грн

Контроллер Smart Led RGB 12А Venom 6А Наявність уточнюйте

Контроллер Smart Led RGB 12А Venom 6А

Контроллер Smart Led RGB 12А RGB контролери – це пристрої, які керують світлодіодними стрічкам..

46.20 грн

Шнур живлення - Контролер для стрічки 5050 (RGB) 220В VENOM

Даний контролер призначений як для підключення так і управління кольором RGB стрічки з харчуванн..

104.00 грн

RGB контролер Touch Panel стаціонарний (Black) 12A Venom Наявність уточнюйте

RGB контролер Touch Panel стаціонарний (Black) 12A Venom

RGB контролер Touch Panel стаціонарний (Black) 12A RGB контролери – це пристрої, які керують св..

520.00 грн

RGB контроллер Venom Touch Panel стаціонарний Wall-in 9A (Сенсорний) (White)

RGB контроллер стаціонарний Wall-in 9A (Сенсорний) RGB контролери – це пристрої, які керують св..

620.00 грн

Стаціонарні

RGB контролер сенсорний стаціонарний – просто і надійно

Далеко не всі пристрої для управління кольоровими стрічками забезпечені пультом управління. Іноді він себе не виправдовує, оскільки може досить швидко вийти з ладу, загубитися, залишитися з малим зарядом батареї. У двох з трьох випадків доведеться після цього повністю демонтувати стрічку і контролер, тому що вручну змінити колір або яскравість та інтенсивність чергування відтінків не вийде. Саме для надійності в плані управління кольоровим доданим шлейфом і створений RGB контролер сенсорний стаціонарний.

Цей пристрій монтується безпосередньо в панель світлодіодної стрічки і контролюється сенсорним кольоровим кільцем на місці. Найчастіше являє собою квадратний бокс з плоским верхом, схожий на класичний МР3 плеєр, з відмітками вперед і назад, включення/вимикання, зміна режиму. Виконаний з пластика з елементами скла, чорного або білого кольору в залежності від необхідного в інтер'єрі, так як RGB контролер стаціонарний буде помітним. Однак його розмір не перевищує десяти кубічних сантиметрів, тому сильно кидатися в очі не буде. Працює з напругою 12 або 24 вольт, а отже, практично кожна RGB стрічка, крім на 48 вольт, цілком підійде для приладу. Єдиний дуже важливий момент – відповідність потужності стрічки потужності самого контролера. У випадку, якщо потрібно підключити стрічку, яка перевищує по навантаженню пристрій, застосовують спеціальні підсилювачі, однак у будь-якому випадку необхідно залишати приблизно 25% запасу для нормальної і стабільної роботи контролера.

Стаціонарний RGB контролер: сфера використання

Стаціонарний RGB контролер ідеально підходить для оформлення динамічного освітлення в нічних клубах і на дискотеках, у вітринах магазинів і в підсвічуванні салонів, дизайнерських виконаннях в організації світу, в ресторанах, банкетних залах. У приватному будинку цікавим варіантом стане оформлення мерехтливими різнокольоровими вогнями перил та сходів, вікон, стін з фотографіями або іншими арт-об'єктами. До функцій управління належать: регульована зміна кольору і відтінку, яскравість, динаміка зміни кольорів, збереження заданої програми після вимкнення, частота мерехтіння. Як відомо, кожний колір здатний створити певний настрій. Зелений – умиротворити, синій – налаштувати на роботу, фіолетовий – на творчість, червоний – активізувати приховані емоції і потенціал, помаранчевий – додати бадьорості, рожевий – налаштувати на романтичну хвилю тощо. Вибір панелі залежить тільки від побажань клієнта, а сенсорне кільце забезпечує швидку зміну відтінку.

Сенсорний RGB контролер стаціонарний: де купити?

Сенсорний RGB контролер стаціонарний можна купити в інтернет-магазині Ledstorm за вигідною ціною, без накруток і зайвої витрати часу. Сайт оснащений приємним і простим інтерфейсом, докладним описом кожного товару з усього розмаїття елементів світлодіодного освітлення, якісними реальними фотографіями продукції. Замовлення, прийняті до 13 годин, відправляються покупцю в той же день, без затримок. Досвідчені онлайн-консультанти дадуть відповідь на всі питання, проконсультують і детально опишуть необхідний товар або спільно з клієнтом підберуть його з найширшого каталогу сайту і в лічені хвилини оформлять замовлення. Вся продукція має фіксований термін придатності, протягом якого правильна і злагоджена робота приладів забезпечена. Так, стаціонарний сенсорний контролер має гарантію терміном на 12 місяців з дати продажу.