Настільні лампи
Показати:
Сортувати за:

Настільна світлодіодна лампа Lemanso на прищіпки LMN090 5W 320LM 5500-6000K 25 LED 2835 SMD чорна

Настільна світлодіодна лампа Lemanso на прищіпки LMN090 5W 320LM 5500-6000K 25 LED 2835 SMD чорн..

406.70 грн

Настільні лампи

Настільні світлодіодні лампи (LED)

Основне призначення настільної лампи - освітлення поверхні робочого столу і надання допомоги в концентрації уваги. Одночасно вона може посприяти створенню романтичного настрою або внесення ноти свята в однотипні сірі будні.

На сьогоднішній день все більшої популярності набувають настільні світлодіодні світильники, які полюбилися споживачами через свою багатофункціональності. Їх приємне біле світіння відмінно підійде, щоб розслабитися після важкого дня з книгою, гаджетом, за рукоділлям або зосередитися над черговим проектом.

Види настільних LED-ламп

Існують світлодіодні прилади декількох видів:

 1. Декоративні - відрізняються привабливим і нетривіальним дизайном. Їх м'яке освітлення є непридатним для роботи з мініатюрними деталями. Однак, подібний джерело світла стане відмінним рішенням як прикраса інтер'єру, зональної підсвічування, а також бездоганно зіграє роль нічника. Категорія включає моделі:
  • забезпечені абажуром або плафоном;
  • виготовлені в техніці Тіффані;
  • виконані в стилі лофт, хай-тек та інше.
 2. Офісні - настільні лампи світлодіодні для письмового столу, що є невід'ємним елементом робочого місця. Адже від освітлення залежить якість і обсяг виконуваної роботи, комфорт та здоров'я співробітників. Вибираючи освітлювальний прилад для офісу, слід звернути увагу на наступні моменти:
 • піднесення моделі над столом повинно варіюватися в межах 30-45 см;
 • відповідно до рекомендацій медиків, абажур повинен бути конічної або сферичної форми;
 • дизайн LED-лампи повинен бездоганно вписуватися в інтер'єр приміщення.

Особливості ламп настільних світлодіодних

Високий попит на світлодіодні джерела світла викликаний низкою переваг, в порівнянні з іншими видами освітлювальних приладів. Незважаючи на досить високу вартість, LED-світильник прослужить набагато довше, ніж звичайне пристрій, що робить придбання останнього менш вигідним.

Світлодіодні лампи розрізняються за кольором випромінювання, що визначається колірною температурою: теплий білий є оптимальним рішенням для житлових будинків, тоді як холодний білий більше підійде для офісних і виробничих приміщень. Також існують LED-лампи, в яких колір світіння можна змінювати.

Крім перерахованих критеріїв до особливостей приладів LED можна віднести:

 • застосування практично в будь-якій області, завдяки кутом освітлення, хиткому від 30 до 320 градусів;
 • вузька спрямованість світіння, тобто випромінювання світлодіода здійснюється в одну сторону;
 • присутність ефекту деградації, що означає втрату властивостей і зменшення яскравості освітлення після тривалої експлуатації.

Переваги LED-світильників

Настільні LED-лампи мають безліч переваг:

 • Економічна витрата електричної енергії. Світлодіодна лампа вигідно відрізняється від звичайної тим, що споживає в кілька разів менше електроенергії на освітлення ідентичною яскравості.
 • Випромінювання світла високої контрастності, який сприяє практично повному збереженню природної забарвлення навколишніх предметів.
 • Тривалий термін служби, тривалість якого досягає 100000 годин. Довговічність LED-світильників обумовлюється тим, що світлодіод - це кристал, який не має б'ються елементів.
 • Стійкість до впливу низьких температур і вібрації.
 • Екологічна чистота, з огляду на те, що в складі виробів відсутні токсичні матеріали, на кшталт ртуті, газів і іншого. Отже, їх утилізація не вимагає додаткових витрат.
 • Відсутність ультрафіолетового випромінювання і пожежна безпека, завдяки відсутності нагрівання світлодіодних світильників, і неможливість надання негативного впливу на навколишні предмети.

Окремі виробники постачають продукцію антибликовой плівкою з фільтрами, що робить пристрої ергономічними і майже повністю безпечними для зору.

Де купити настільну світлодіодну лампу?

Сьогодні стрімку популярність набирають покупки, здійснення яких не потребує вставати з дивана - тобто в онлайн-режимі. Настільну лампу LED купити недорого в Києві, Харкові, Дніпропетровську, Одесі та інших містах України можна в магазині світлодіодного освітлення Ledstorm.ua. Клієнтам інтернет-магазину надаються такі привілеї:

 • широкий асортимент товару в наявності на складі;
 • хороше співвідношення ціни і якості продукції;
 • оперативна доставка в будь-який куточок країни.