Фітострічки
Показати:
Сортувати за:
Фітострічки

Світлодіодні фітоленти для освітлення рослин

З появою штучних способів вирощування рослин LED-технології стали використовуватися повсюдно і любителями, і професіоналами. У них мінімізовані недоліки застарілих освітлювальних комплексів, і присутні безумовні плюси. Головним і основною перевагою є генерація світлових хвилі широкого спектра. Світлодіодна стрічка для рослин - зручний і практичний інструмент, може бути використана як в поєднанні з іншими джерелами світла, так і самостійно.

Око людини вловлює світлові хвилі середньої довжини, а рослини поглинають промені, що знаходяться по краях спектру. Звичні лампочки, які використовуються в побуті, не здатні дати рослинним культурам необхідне освітлення. Фітолента для рослин випромінює потрібні спектри світла, оптимальні для біологічних процесів в фітокультурах. Вона має величезний ресурс роботи, споживає мінімум електроенергії, займає мало місця і абсолютно безпечна для зелені та навколишнього середовища.

Серед переваг світлодіодним фітоленти можна назвати:

  •     менше споживання електроенергії в порівнянні з іншими джерелами освітлення;
  •     наявність вузького спектрального діапазону, що ідеально підходить для росту і розвитку фітокультур;
  •     харчується низькою напругою, що збільшує безпеку використання;
  •     високий коефіцієнт корисної дії;
  •     не нагріваються, а значить їх можна розташовувати дуже близько до втеч, не боячись поверхневих опіків ніжних росточков;
  •     нешкідлива для навколишнього середовища навіть після утилізації;
  •     довговічна;
  •     естетично приваблива.

Фітолента для рослин благотворно впливає на зростання зеленої маси, активно використовуються для додаткової і основний підсвічування, не вимагають додаткових витрат на кондиціонування повітря, і дозволяє власнику отримувати більший дохід. Фітолента світлодіодна є інноваційним методом інсоляції агрокультур, що з'явилися в результаті розвитку потужних технологій сільського господарства. З її допомогою можна істотно змінити хід вирощування, отримувати багатий урожай без оглядки на погодні умови.

Придбати світлодіодні стрічки для освітлення рослин можна в інтернет-магазині LED освітлення Ledstorm.ua. Її ціна доступна, і моментально себе виправдовує збільшеним доходом від врожаю. В асортименті магазину великий вибір продукції від добре зарекомендували себе на ринку виробників, що поставляють товари з гарантією. Доставка здійснюється по всій території України.