Для відеоспостереження
Показати:
Сортувати за:
Для відеоспостереження

Блоки живлення для камер відеоспостереження

В даний час охоронні спостережні системи стали досить популярні в різних сферах людського життя. Такий пристрій надає кожній людині можливість жити і вести бізнес в спокійній обстановці, паралельно не турбуючись про збереження рухомого і нерухомого майна або просто тримати під контролем те, що відбувається на певній території.

Блоки живлення для систем відеоспостереження є найважливішу складову камери стеження. Правильно підібраний джерело електроенергії є гарантом стабільного і повноцінного функціонування обладнання. Існують наступні моделі пристроїв:

  • стандартні - постачають апарати для спостереження енергією лише при наявності електромережі 220 В;
  • безперебійні - допускають нівелювання перепадів напруги в електричній мережі.

Неважливо в якому місті України Ви проживаєте, будь то навіть такі великі міста як Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, камера стеження періодично піддається перепадам напруги в електромережі. Це негативно впливає на функціонування техніки, яка починає псуватися, вимикатися і в підсумку виходить з ладу набагато раніше покладеного терміну. Виходом із ситуації є установка безперебійного джерела електроенергії.

Конструкційні особливості блоку живлення для відеоспостереження

За типом конструкції блоки живлення для відеоспостереження 12В діляться на наступні види:

  • Вироби в пластиковому боксі. Це цілком бюджетне і малопотужне рішення, призначене для систем, оснащених однією або двома наглядовими камерами, і розміщується в безпосередній близькості від них.
  • Джерела життєзабезпечення в металевому корпусі з перфорацією для відводу тепла. Подібні пристрої розраховані на високу потужність. Підключення до мережі здійснюється за допомогою колодки клем.
  • Акумулятори в оболонці з металу зі спеціальними замками. Являють собою найбільш надійний і потужний шафа або щит для системи стеження.

Де придбати блоки живлення для камер відеоспостереження?

Сьогодні можна безпроблемно купити блок живлення для відеоспостереження в магазині світлодіодного освітлення Ledstorm.ua. Тут представлені моделі виключно високої якості, так як низькосортні джерела електроенергії здатні стати причиною вигоряння і непридатності до ремонту обладнання для відеоконтролю. Наших клієнтів очікує безліч переваг, включаючи:

  • широкий вибір продукції в наявності;
  • вигідні, конкурентоспроможні ціни;
  • гарантію на кожну одиницю товару;
  • доставку в усі регіони України.

В інтернет-магазині працюють тільки компетентні консультанти, готові в будь-який час відповісти на питання, що цікавлять покупців питання.