Lenovo
Показати:
Сортувати за:

Блок живлення Lenovo 45N0293 20V 2.25A

Взаємозамінність блоку живлення Lenovo 45N029345N0293 45N0290 45N0292 45N0294 45N0296 ..

1400.00 грн

Lenovo

Блоки живлення для ноутбуків Lenovo

Адаптер для ноутбука Lenovo - важлива комплектуюча частина, завдяки якій реалізується можливість роботи в автономному режимі. При її поломки або втрати доведеться терміново купувати нову, тому завжди краще мати запасну. При цьому можна вибрати як оригінал, так і високоякісну копію. Вибір потрібно зробити на підставі характеристик пристрою і власних можливостей і побажань.

За якими критеріями вибирати блоки живлення для ноутбуків Lenovo?

Кожен адаптер відрізняється своїми технічними характеристиками, ключовими серед яких є:

  • Сила вихідного струму А, яка вимірюється в амперах;
  • Вихідна напруга V, що визначене в Вольтах. Стандартна напруга у більшості останніх моделей 20V, більш ранніх 16V,;
  • Потужність W, що характеризується в Ватах.

Перш, ніж купити блок живлення для ноутбука Lenovo, ознайомтеся з цими даними в інструкції по експлуатації. Неправильна експлуатація може призвести до необхідності ремонту дорогої техніки.

3 основних типи роз`єму зарядки для ноутбука Lenovo

Блоки живлення для різних серій техніки мають відмінності не тільки за показниками вольтажа, але і по типу штекера. Всього їх 3 види:

  • 7.9 на 5.5 мм округлий з голкою - найбільш ходовий на сучасних моделях;
  • 5.5 на 2.5 мм без голки - циліндричні на більш ранніх версіях;
  • прямокутної форми - для нових серій ThinkPad X1 Carbon G500 flex 14.

Вибираючи зарядний пристрій, визначити вид штекера можна візуально або прочитавши опис.

Найдоцільніше купувати фірмовий адаптер або аналоги від перевірених виробників з ліцензією і гарантією. На жаль, дешеві китайські товари проникли і на наш ринок, і щоб не нарватися на підробку, потрібно вміти відрізнити оригінальний блок живлення для ноутбука IdearPad і ThinkPad від копії. Основна особливість - вага. Маса аналогів істотно нижче, що пов`язано з відмінностями в схемі зарядки. Купуючи вироби через інтернет, перевірити вагу проблематично, тому за придбанням слід звертатися в спеціалізовані магазини, що працюють безпосередньо з виробниками і добре зарекомендували себе в цій сфері.

Інтернет-магазин світлодіодного освітлення Ledstorm.ua реалізує якісну продукцію з гарантією оптом і в роздріб, пропонуючи своїм клієнтам багатий асортимент товарів за вигідними цінами з доставкою в Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одесу і по всій Україні.