Ще одним з найбільш поширених джерел світла у складських приміщеннях, в залах супермаркетів, виставкових центрах, конференц-кімнатах, коридорах, холах є LED прожектори лінійні. Їх конструкція представляє собою довгастої форми прямокутний світильник, який найбільш часто монтують в стелю. Проте в дизайнерському оформленні приміщення для нього вибирають і монтаж на стіни. Прожектори світлодіодні лінійні поділяють на накладній лінійний, підвісний і вбудовуваний. Перший використовують переважно у житлових та складських приміщеннях з невисокими стелями. Його перевага – у простоті установки – простому накладанні і закріплення в дерев'яному або гіпсокартоном профілі, натяжних стелях. Вбудований світильник хороший в тому, що не виділяється занадто зі стелі, що дозволяє вдало застосовувати його в дизайнерському оформленні, однак для його монтажу потрібні спеціальні ніші, в яких будуть ховатися елементи світильника. А значить, монтаж лінійного ЛІД-джерела світла потрібно продумати заздалегідь, ще до ремонту. Підвісний прожектор підходить для високих стель, він більш ніж надійно фіксує конструкцію за допомогою кронштейнів або спеціальних тросів.
Прожектор світлодіодний лінійний, можна сказати, прийшов на заміну звичним галогеновим, флуоресцентним або люмінесцентних трубок, які повсюдно використовувалися для освітлення офісів і рекламних вивісок. На відміну від них діодні світильники тонкі, маленькі і практично непомітні, але в той же час чудово виконують свою роль підсвічування. Конструкція будь-якого з типів таких прожекторів виконана з світлодіодів, які фіксуються клеєм ЗМ і пластиковою прозорою оболонкою. Така «начинка» обов'язково поміщається в корпус з анодованого алюмінію для захисту від перегріву, механічних коливань. За бажанням клієнта прожектор може бути виконаний довжиною і величиною від 8 сантиметрів і до півтора метрів, середня вага виробу близько двох кілограм. Працюють конструкції від напруги в 12 або 24 вольта, як і більшість світлодіодних стрічок, в комплект входить і трансформатор напруги. Потужність пристрою може варіюватися від 3 до 72 ват. Яскравість кожного з 12 діодів в такому джерелі світла складає близько 90 люмен, стандартні діоди 2835. Розсіюється світло під кутом 35-40 градусів, що дозволяє направляти світло виключно вниз і по боках, без зайвого освітлення стелі. Такі прожектори працюють при температурному режимі від-30 до +40 градусів за Цельсієм, а значить, застосовні і в морозильних камерах.
Рекомендуємо придбати лінійний прожектор світлодіодний в інтернет-магазині провідного реалізатора світлодіодної продукції в Україні Ledstorm. Вам забезпечений якісний товар з тривалою гарантією за помірною ціною і з швидкою доставкою додому. Підібрати потрібний варіант з багатотисячного переліку елементів ЛІД-освітлення не складе праці – досвідчені онлайн-консультанти миттєво зорієнтують клієнта і негайно оформлять замовлення. Приміром, пояснять, що, вибираючи лінійний прожектор, варто визначитися, де слід його застосовувати. Т. к. за типом він буває герметичний і негерметичний. Перший застосовується в приміщеннях з високим рівнем вологості і на вулицях, а другий можна використовувати виключно без впливу вологи, пилу і вітру. Герметика маркується позначенням IP65 або IP66, 67, а без захисту від вологи – IP20 і IP33.
Дані прожектори можна використовувати для декоративного освітлення: