Гофротруба стандарт d25мм (50м)

Наявність уточнюйте Гофротруба стандарт d25мм (50м)
Специфікація
Тип електрофурнітуриГофротруба

Гофротруба стандарт d25мм (50м)

Застосовується в будівництві для захисту від зовнішніх механічних пошкоджень проводів і кабелів, прокладених під фальшполами, бетонної стяжки заливного статі, а також при монтажі проводки в стінах під штукатурку, за підвісними стелями і фальшстеной. Дана гофротруба всередині має оцинкований дріт для зручного монтажу кабелів.

При цьому у Вас є можливість прокладати магістраль в довільній формі, так як асортимент розмірів і супутніх товарів дуже великий. А зручність і простота порізки дозволить підігнати довжину під індивідуальні потреби кожної людини. До того ж представлена ​​гофротруба має хорошу ступінь безпеки. Вона дозволяє захистити кабелю від зовнішніх механічних пошкоджень. А при виникненні короткого замикання в силовий мережі гофротруба НЕ запалає, оскільки виконана з самозагасаючого пластика (ПВХ).

Діапазон температур для монтажу (від -5 до +60) і експлуатації (від -20 до +80). Це дозволяє використовувати дану гофротрубу як в приватних житлових будинках, багатоповерхових будинках, офісах, так і в промислових приміщеннях таких як склади, цехи, торгові магазини і контейнери.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Захист від роботів

Швидка доставка

Доставляємо кур'єрськими службами по всій Україні

  • Виробник: Venom
  • Код товару: 01245
  • Артикул: StD2550
  • Наявність: Наявність уточнюйте
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.