AC/DC-блоки живлення
Показати:
Сортувати за:

Блок живлення MeanWell Герметичний 12V 35Вт (арт.LPV-35-12)

Блок живлення Mean Well Герметичний 12V 35Вт   Блок живлення (трансформатор, пере..

292.90 грн

AC / DC перетворювач mean well

Джерело живлення ac dc є один із значущих елементів апаратури. За допомогою приладу можна змінну напругу перетворити в постійне, тим самим забезпечивши харчування обладнання у вигляді модемів, телефонів, роутерів, моніторів. Як тільки було помічено, що потужність в мережі впала (лампи стали світити тьмяно, почав гальмувати інтернет) - щоб уникнути поломок приладів слід купити якісні перетворювачі. При цьому варто звертати увагу на технічні характеристики і гарантійне обслуговування.

Сьогодні найбільш затребувані дані пристрої в модульному виконанні. Їм характерні гарантовані параметри з технічними характеристиками. Використовуються імпульсні джерела живлення ac dc в різних сферах:

 1. Телекомунікація.
 2. Транспортні засоби.
 3. Медичне обладнання.
 4. Апаратура для вимірів.
 5. Системи промислової автоматики.

Що являють собою Ac dc перетворювач mean well?

Компанія є провідним виробником блоків живлення, який випускає гідний спектр AC / DC перетворювачів, діапазон потужностей який варіюється від одиниць Вт до десятків кВт. Даний розділ представлений продукцією, яку можна поділити на моделі:

 • відкритого і закритого типу з діапазоном потужностей 15Вт - 10кВт;
 • для монтажу на друковану плату, з потужносним діапазонів 1Вт - 60 Вт,
 • а також світлодіодні джерела живлення, діапазон потужностей яких становить 1 Вт - 60 Вт.

Вироби Mean Well славляться надійністю при низькій ціні. Товари, представлені на ринку, відповідають стандартам якості і вимогам техніки безпеки. Постійно розширюючи асортиментний ряд, компанія впроваджує нові технології, удосконалює продукцію, орієнтуючись, в першу чергу, на споживача.

Де купити джерела живлення ac dc перетворювачі в корпусі

Комплект елементів складається з кріпильних гвинтів і пластикового корпусу ac / dc перетворювача. Йому властива захист від поломок, пов'язаних з перевантаженням, збоєм системи, стрибками напруги в мережі, різкою зміною температури або досягненням її граничних значень. Додатково девайси забезпечені:

 • авторегулюванням вихідної потужності;
 • функцією самостійного відновлення в результаті стрибків через коротке замикання;
 • функцією безперебійного електропостачання.

Додатково до якості товару, купуючи продукцію в інтернет-магазині лід освітлення Ledstorm.ua, споживачі отримують гарантію на будь-яку светотехническую продукцію. Доставка замовлення здійснюється в Запоріжжі, Київ, Львів, Харків, Дніпропетровськ, Одесу та інші міста України.