DC/AC-інвертори
Показати:
Сортувати за:

DC / AC-інвертори Mean Well

При раптовому відключенні електрики вони моментально починають живити комп'ютери додатковою енергією за рахунок акумуляторів. Завдяки цьому, всі носії зберігаються, відбувається коректне завершення робочого процесу і вимикання системних блоків. Оскільки вироби призначені не тільки для користувачів, але і для промислового виробництва, купити DC / AC інвертори Mean Well в інтернет-магазині LEDSTORM оптом і в роздріб - ергономічне рішення для багатьох покупців. ККД приладів досягає 92% завдяки новітнім технічним розробкам. Ви купуєте якісний і зносостійкий товар з обов'язковим гарантійним терміном.

Інвертор напруги DC / AC

Цей різновид електрообладнання - проміжна ланка з функціональним призначенням перетворення напруги шляхом трансформації на високій частоті. Останнім часом його використання стає все більш значущим в комплексі заходів по організації безпеки програмного забезпечення. Ці питання, як ніколи, набувають актуальності у всіх сферах діяльності і для підприємств усіх форм власності.

Зокрема, його присутність в автотранспортних засобах доречно для харчування:

  • ноутбуків;
  • планшетів;
  • вентиляторів;
  • освітлювальної техніки і т.д.

Надійне функціонування дорогої відео або аудіо апаратури, вимірювальних пристроїв і т.д. складно уявити без інверторів з чистою синусоїдою. Подібного формату прилади потрібні при підключенні резервних джерел електроживлення. Моделі, пропоновані інтернет-магазином, відрізняються якістю, довговічністю і спектром вибору.

Крім цього, інвертори напруги DC / AC мають ряд переваг, до числа яких відносяться:

  • вагомий показник коефіцієнта корисної дії;
  • надійність в експлуатації;
  • компактність обладнання;
  • невелика вага;
  • відсутність некомфортних сильних імпульсних перешкод для споживачів.

У магазині представлені найпотужніші пристрої, які здатні протягом тривалого періоду часу забезпечувати автономне енергопостачання, а також виробляти автоматичне перемикання до мережі і акумуляторну зарядку. Каталог має весь перелік товарів, що є в наявності, з їх описом і характеристиками. Ви маєте можливість оперативно оформити заявку на будь-яку модель через онлайн обслуговування. Зверніть увагу, що багато хто з них користуються стабільним попитом у покупців, наприклад: Mean Well з функцією UPS 1500 Вт, 230V (DC / AC перетворювач) TN-1500-224B і ін. До ваших послуг - сервіс європейського рівня. Безпосередня співпраця з постачальниками, постійні знижки та акції, зручна система оплати, - всі ці фактори роблять покупки максимально вигідними. Кур'єрська доставка по всій країні - на вибір клієнтів. Як звернутись менеджерами, які нададуть необхідну консультацію і швидко оформлять замовлення. Телефонуйте прямо зараз за контактними телефонами сайту:

(057) 781-29-02

(044) 223-44-33

(067) 266-88-66