DC/DC-перетворювачі
Показати:
Сортувати за:

Перетворювачі напруги Mean Well

Компанія Mean Well займається розробкою і випуском широкого лінійки джерел живлення, перетворювачів напруги та інших комплектуючих для світлодіодного освітлення. Підприємство утримує лідируючі позиції на світовому рику і вже давно набуло популярності в українських споживачів.

Асортимент продукції включає в себе блоки живлення відкритого і закритого типів, з захистом від вірного впливу факторів навколишнього середовища. Різні механізми застосовуються для побутових потреб у вигляді мережевих адаптерів і для медичних цілей для обладнання, до якого пред'являють високі стандарти надійності.

Джерело безперебійного живлення DC від фірми Mean Well

Це електронний пристрій дозволяє працювати приладу в моменти стрибків у мережі або як варіант дає деякий час додаткової роботи в моменти повного відключення електроенергії. Вони оснащені модулем, який здатний передати датчикам інформацію про свій стан.

Тайванська фірма Mean Well одна з провідних розробників безперебійних джерел живлення DC, які є перетворювачами напруги і широко застосовуються в різноманітних сферах життєдіяльності. За останній роки продукція досягла піку популярності. У нашій країні фірма затребувана через великого вибору товарів, високої якості і низьких цін.

Перетворювачі Mean Well

Стабілізатори постійної напруги дозволяють істотно знизити вагу і габарити джерел енергії, поліпшити характеристики: підвищити коефіцієнт стабілізації, збільшити коефіцієнт корисної дії одним словом оптимізувати роботу будь-якого пристрою.

Перетворювачі Mean Well з потужністю від 5 Вт до 10 кВт, із зарядним пристроєм і додатковою функцією джерела безперебійного живлення відповідають сучасним умовам, визначених для технічних характеристик і рівня надійності.

Вони здатні забезпечити абсолютну нечутливість до особливостей електроживлення і можливих неполадок в електромережі.

Для отримання точних і оптимальних вимірювань все тестують при максимально допустимих навантаженнях. У такому випадки можна бути повністю впевненими в здатності системи протистояти коротких замикань, перевантажень в струмі і іншим можливих збоїв в роботі. При купівлі товару гарантія від виробника становить 1 рік на весь модельний ряд блоків живлення.

При виборі слід бути особливо уважними та обережними. Варто уточнювати на сайті технічні характеристики та інформацію про кожну конкретну моделі, порівнюючи її з файлом специфікації. Це гарантує вірність, і коректність вашій покупці збереже ваші гроші. Неправильно підібрана (невідповідна встановленим технічними показниками апаратури) рівно, як і неякісна деталь може стати причиною виходу з ладу всього механізму і вважається прямим порушенням техніки безпеки.