Кабельний канал 12х12мм (200м)

Наявність уточнюйте Кабельний канал 12х12мм (200м)
Специфікація
Тип електрофурнітуриКабель канал

Кабельний канал 12х12мм (200м)

Пластикові кабельні канали призначені для прокладки силової або слаботочной електропроводки НЕ деформуючи при цьому стіни. Це дуже зручний і сучасний спосіб збільшити швидкість монтажних робіт по установці електропроводки, адже способів їх кріплення кілька, а саме: монтажний клей (рідкі цвяхи), двосторонній скотч, саморізи або швидкий монтаж. Так само такі канали дуже легко і зручно демонтувати в разі ремонту приміщення, перестановки меблів або ж при переплануванні кабельних магістралей. При цьому у Вас є можливість прокладати магістраль в довільній формі, так як асортимент розмірів і супутніх товарів дуже великий. А зручність і простота порізки дозволить підігнати довжину під індивідуальні потреби кожної людини.

До того ж представлені кабельні канали мають хорошу ступінь безпеки. Вони дозволяють захистити кабелю від зовнішніх механічних пошкоджень. А при виникненні короткого замикання в силовий мережі кабельний канал не буде займатися, так як виконаний з самозагасаючого пластика (ПВХ) .Большой плюсом усього вищевикладеного стане можливість установки даних каналів як на стіни, так і на стелю. Ця можливість надається наявністю подвійного надійного замку на кришці і корпусі каналу.

Підводячи підсумок можна з упевненістю сказати, що даний спосіб прокладки кабельних трас є найзручнішим, надійним і простим в установці.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Захист від роботів

Швидка доставка

Доставляємо кур'єрськими службами по всій Україні

  • Виробник: Venom
  • Код товару: 01278
  • Артикул: 12х12200
  • Наявність: Наявність уточнюйте
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.
 
 
Провід ШВВП 2х0,75Кабель ШВВП (шнур вінілової ізоляції і вінілової оболонці, плоский) - кабель призн..
5.11 грн
Провід ПВС 2х2,5Провід ПВС (провід вініловий з'єднувальний, круглий) - кабель призначений для з'єдна..
17.45 грн