Металорукав оцинкований з ущільнюючої х / б ниткою (d 12 мм) (50)

Продано Металорукав оцинкований з ущільнюючої х / б ниткою (d 12 мм) (50)
Специфікація
Тип електрофурнітуриМеталлорукав

Металорукав оцинкований з ущільнюючої х / б ниткою (d 12 мм) (50)

Застосовується в будівництві для захисту від зовнішніх механічних пошкоджень проводів і кабелів, прокладених під фальшполами, бетонної стяжки заливного статі, а також при монтажі проводки в стінах під штукатурку, за підвісними стелями і фальшстеной. Даний металлорукав всередині має оцинкований дріт для зручної протягання кабелів.

При цьому у Вас є можливість прокладати магістраль в довільній формі, так як асортимент розмірів і супутніх товарів дуже великий. А зручність і простота порізки дозволить підігнати довжину під індивідуальні потреби кожної людини. До того ж представлений металлорукав має хорошу ступінь безпеки. Вона дозволяє захистити кабелю від зовнішніх механічних пошкоджень, а також створює захисний екран від електро та радіоперешкод. А при виникненні короткого замикання в силовий мережі металлорукав НЕ запалає, так як виконаний зі сталевої оцинкованої стрічки і ущільнений бавовняної ниткою.

Діапазон температур для монтажу (від -5 до +60) і експлуатації (від -20 до +100). Це дозволяє використовувати даний металлорукав як в приватних житлових будинках, багатоповерхових будинках, офісах, так і в промислових приміщеннях таких як склади, цехи, торгові магазини і контейнери.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Захист від роботів

Швидка доставка

Доставляємо кур'єрськими службами по всій Україні

  • Виробник: Electro House
  • Код товару: 01613
  • Артикул: хбd1250
  • Наявність: Продано
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.