Світлодіоди
Світлодіоди

Світлодіоди — сучасне рішення для штучного освітлення

Світлодіоди — це високоефективні джерела штучного освітлення. Вони є гідною альтернативою традиційним джерелам світла. Освітлювальні світлодіоди завоювали широку популярність в першу чергу завдяки максимальним показниками освітленості на одиницю споживаної потужності. Їх ККД може досягати 80% (для порівняння — у лампи розжарювання даний показник становить всього 10-15%). Також варто відзначити, що світлодіоди для освітлення істотно скорочують енергоспоживання. А термін їх експлуатації у багато разів перевищує термін експлуатації альтернативних джерел світла. Крім того, замовити світлодіоди вигідно завдяки таким характеристикам, як компактність, простота установки, механічна міцність, висока надійність роботи навіть в екстремальних умовах (наднизькі температури і т. д.). Плюс до всього подібні вироби відрізняються екологічною безпекою, так як у них немає шкідливих речовин.

Ціна на світлодіоди


Ціни на світлодіоди помірні, що дозволяє широко використовувати їх у якості джерел прямого світла. Прямий світлодіодний світло знайшов застосування в різних освітлювальних приладах: світлодіодні прожектори архітектурна підсвітка, вуличні та промислові світильники. Крім того, продаж світлодіодів за прийнятною ціною зацікавить виробників портативної, цифрової техніки, ліхтариків, портативних пристроїв. Дані вироби використовуються для підсвічування приладової панелі і екранів. Також вони можуть виконувати сигнальні функції на дорожніх знаках (світлофори, покажчики) і в транспортних засобах (стоп-сигнали, поворотникі). В загалом маленькі світлодіоди доцільно використовувати там, де діють високі вимоги з електробезпеки, або ж там, де часте обслуговування обходиться в кругленьку суму.
Компанія Ledstorm пропонує купити світлодіоди оптом і оптом на самих вигідних умовах. Ціна на світлодіоди вказана поряд з їх фото. Також на нашому сайті ви можете ознайомитися з технічними характеристиками світлодіодної продукції. Ми здійснюємо поставки продукції безпосередньо від виробників. Тому на всі світлодіоди ціни у нас найпривабливіші. Доставка продукції здійснюється за всій території світлодіоди в Україні надійними кур'єрськими службами. Ми пропонуємо зручні варіанти оплати: безготівковий розрахунок, післяплата, банківський переказ, готівкою при отриманні. Для отримання консультації наберіть наш номер або скористайтеся послугою «Зворотний дзвінок».

Ви так само можете ознайомитися з іншими видами світлодіодного освітлення представлених в нашому інтернет-магазині світлодіодного освітлення Ledstorm.ua