Real-el
Стабілізатори напруги Real-el
Стабілізатори напруги Real-el впевнено завойовують європейський ринок. Компанія територіально розташована в Китаї, але вся продукція відповідає Міжнародним стандартам якості і гарантує безпеку використання в побуті. Офіційний дистриб'ютор виконує сертифікацію і робить аналіз даних обладнання, що постачається на відповідність вимог Технічних регламентів. Виробник стабілізаторів напруги пропонує покупцям стабілізатори релейного типу, які мають оптимальне значення по співвідношенню вартості і продуктивності.
Де купити стабілізатор напруги Real-el в Україні?
Інтернет-магазин «LEDSTORM» реалізує електроприлади як вітчизняних, так і зарубіжних виробників. Стабілізатори напруги Real-el за ціною займають проміжну ланку між приладами знаменитих брендів і невідомих компаній.
Що входить в каталог продукції?
Випускається дві серії:
- Моделі STAB з вихідною потужністю 400, 800, 1600 Вт і частотою 50 Гц, з LCD індикатором, з робочим діапазоном температур від 0 градусів до +40, з захистом від зниженої та підвищеної напруги, КЗ, перевантажень і перешкод. Швидкість регулювання становить менше 10 мсек.
- У категорії WM представлені апарати з робочою напругою 130-320V і максимальним навантаженням в 4000 і 8000 W, з точністю нормалізації 8%. Працюють в тому ж температурному інтервалі. Можуть експлуатуватися в приміщенні з відносною вологістю 10-90%. На панель виведена цифрова індикація. Монтаж і підключення даних елементів здійснюється через клеми і спеціально відведені кабелі, тому потрібно довірити установку фахівцям-електрикам.
Як вибрати стабілізатор?
Якщо перебої в мережі є регулярним явищем і нічого з цим не вдієш, то покупка випрямляча - це правильне рішення. Спочатку слід визначитися, що необхідно захистити? Всю домашню техніку або тільки щось одне, наприклад, холодильник? Від відповіді на питання залежить місце установки і потужність апарату, яка мінімум на 20% повинна бути вище сумарної потужності всього електрообладнання.
Слід звернути увагу, що випускається 2 варіанти:
- підлоговий, який можна переносити;
- настінний, стаціонарний, закріплений на постійній точці.
У будинках електрична мережа зазвичай однофазная, якщо присутній трифазний споживач, то необхідно придбати один 3-х фазний або три однофазних.
Залишається вибрати тип виготовлення:
- Релейний. Рекомендується використовувати в приміщеннях з невеликими перепадами напруги і малими навантаженнями. Під час роботи трохи шумлять.
- Електронний (сімісторний). Добре підійде для побутового використання, має тривалий термін експлуатації.
- Інверторний (з подвійним перетворенням). Володіє більш широким діапазоном вхідної напруги і високою швидкістю регулювання.
- Електродинамічний (сервопріводний) зазвичай використовується на промислових об'єктах.
Кожна модифікація має свої переваги й недоліки. Отримати консультацію про технічні характеристики та наявність товару на складі можна зателефонувавши менеджеру за телефонами, вказаними на сайті.