Стабілізатор напруги ГЕРЦ М 36-1 / 100

Наявність уточнюйте Стабілізатор напруги ГЕРЦ М 36-1 / 100
Специфікація
Вид стабілізатораТиристорные
Виконання стабілізатораНавесное
Вхідний номінальний струм100А
Гарантія1 рік
Кількість фазОднофазный
Напруга живлення220 В
Пороги відключення120В – 280В
Потужність ВА22000 BA
Похибка в діапазоні 150В - 260В+|- 1%

Стабілізатор напруги ГЕРЦ М 36-1 / 100

 

"В наші дні існування сучасної людини просто неможливо без використання електротехніки різного роду. Купівля перевіреної і надійної техніки є недешевим задоволенням, тому потребує відповідного захисту. Адже на багато дешевше, безпечніше і розумніше захистити техніку відразу і не переживаючи користуватися нею щодня. Оскільки через нестабільну подачу напруги (перепади напруги, відключення електроенергії) дуже часто техніка піддається впливу тих самих нестабільностей в мережі. І тут виникає цілком логічне питання: - А що ж робити? Як захистити нашу техніку?"

 

Стабілізатор напруги ГЕРЦ М 36-1 / 100

 

Стабілізатори напруги (СНАП) з легкістю справляються з функцією захисту вашої домашньої техніки. Дані стабілізатори мають різний модельний ряд і кожен знайде в ньому відповідно зі своїми потребами та навантаженнями модель. Вони зрівнюють напругу в мережі, підтримуючи її в межах потрібних нам 220 В. Домашні стабілізатори напруги використовуються в побуті для збереження приладів від стрибків напруги. Найчастіше, щоб уникнути виходу з ладу, оберігають від стрибків холодильники, побутову техніку, оргтехніку, телевізори та інше обладнання. СНАП виконує дуже важливі функції: на багато збільшує термін служби електроприладів, зменшує споживання електроенергії (що з легкістю окупить його), що робить використання приладів більш ефективними.

Пристрої даного типу мають високу надійність, для них характерна плавна стабілізація, яка не шкодить електроприладам. Такі стабілізатори напруги для будинку дозволяють безперервно і плавно регулювати вихідну напругу.

 

Додаткові характеристики:

  • Кількість ступенів регулювання – 32
  • Діапазон стабілізації - 150-250 В.
  • Час реакції на зміну вхідної напруги - 20 мс.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Захист від роботів

Швидка доставка

Доставляємо кур'єрськими службами по всій Україні

  • Виробник: ЭЛЕКС
  • Код товару: 01496
  • Артикул: ГЕРЦ М 36-1/100
  • Наявність: Наявність уточнюйте
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.