Світлодіодна лампа EUROLAMP ЕКО серія "D" R63 9W E27 3000K LED-R63-09272(D)
Специфікація
Гарантія 5 років
Колірна температура 3000K
Кут світіння 140°
Матеріал Пластик
Напруга живлення 220 В
Потужність 9 Вт
Розмір 100х63 мм
Світловий потік 900 Lm
Строк служби 50000 годин
Цоколь E27
Форма лампи Гриб
Написати відгук
Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Захист від роботів
Швидка доставка
Доставляємо кур'єрськими службами по всій Україні
  • Виробник: Eurolamp
  • Артикул: LED-R63-09272(D)
  • Наявність: В наявності
Доступні опції
Leave a review  ↓
Nobody has left any reviews.
Лампа світлодіодна декоративна Philips LED Fila ND E27 7.5-70W WW 230V ST64 1CT APRСвітлодіодна Led ..