Світлодіодна лампа EUROLAMP T8 18W 3000K (aluminium) LED-T8-18W/3000
Специфікація
Гарантія 5 років
Колірна температура 3000K
Кут світіння 240°
Матеріал Алюміній/Пластик
Напруга живлення 220 В
Потужність 18 Вт
Розмір 1200х30 мм