Світлодіодна лампа T8 FOOD 9W bread & cheese (LT8-600-FBC-1S-M)
Специфікація
Гарантія 3 роки
Колірна температура 4100K
Кут світіння 260°
Напруга живлення 220 В
Потужність 9 Вт
Розмір 60 см
Розсіювач Матовий
Світловий потік 1080 Lm
Строк служби 35 000 годин
Цоколь G13
Форма лампи Трубка
Загальні характеристики
- Термін служби: від 20 000 до 50 000 годин
- Яскравість світіння: від 160lm до 5000lm
- Потужність лампи: від 2Вт до 50Вт
- Тип цоколя: E-14,Е-27, Е-40, MR-11, MR-16, G9, G24, R7s, T-5, T-8
- Напруга: 220V
- Гарантія: від 1-го місяця до 5-ти років
- Колір світіння: Білий, Тепло-білий, Холодно-білий
LED Лампа T8 FOOD 9W bread & cheese (LT8-600-FBC-1S-M)
Написати відгук
Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Захист від роботів
Швидка доставка
Доставляємо кур'єрськими службами по всій Україні
  • Виробник: Ledlife
  • Артикул: LT8-600-FBC-1S-M
  • Наявність: Продано
Доступні опції
Leave a review  ↓
Nobody has left any reviews.
Лампа світлодіодна Philips LEDtube G13 600mm 9W840 T8 AP I ESSENTIALНа сьогодні лампи розжарювання д..