Стрічка SMD 2835 60д.м. (IP65) Standart синя (VST-2835120601-B)
Специфікація
Гарантія 1 рік
Захист (IP) IP65
Клас стрічки Standart
Кратність різання 5 см (3 свiтлодiоди)
Кут світіння 120°
Напруга живлення 12 В
Робоча температура -25 до 60°C
Робочий струм 0,4 А/метр
Розмір 5000х8х2,5мм
Строк служби 30 000 годин
Тип світлодіодів EPISTAR
Яскравість на діод 6Lm
Кількість світлодіодів на метр 60
Потужність на метр 4.8 Вт
Дод.специфікація
Доставка/Оплата Стрічка продається кратно 5м. Ціна вказана за 1м.
Світлодіодна стрічка SMD 2835 60д.м. (IP33) Standart
Галузь застосування:
Характеристики світлодіодної стрічки SMD 2835 120 Д.М .:
  • Напруга харчування - 12V
  • Потужність - 4,8 Вт на метр
  • Енергозбереження - до 90%
  • Шірокаяцветовая палітра світіння
  • Простотаі безпеку монтажу
  • Ступінь захисту - IP33
Діапазон кольорів:
  • холодний білий;
  • теплий білий;
  • нейтрально білий;
  • червоний;
  • зелений;
  • синій;
  • жовтий;
  • і багатобарвний RGB.
Рада з вибору блоку живлення
Для світлодіодним стрічки SMD 2835 60д.м. підходять блоки живлення 12V 3-х типів:
  • герметичні (ступінь захисту IP 66 - IP 68) - можна використовувати на вулиці;
Формула розрахунку необхідної потужності блоку живлення:
Приклад розрахунку потужності блоку живлення для стрічки SMD 2835 60д.м. довжиною 10м:
4.8 Вт. * 10м. * 1,25 = 60 Вт.
Вибрати блок живлення >>>
Рада з вибору Диммера
Диммери поділяються за характеристиками і за типом використання:
  • Радіо - радіус дії до 30м.
  • Стаціонарні - управління відбувається безпосередньо в кінці ланцюга стрічки.
Формула розрахунку Ампераж диммерами:
Наприклад потужність 10м. стрічки (SMD 2835 60д.м.) 48 Вт / 12V = 4А
Значить диммер потрібен на 4А і вище.
Вибрати диммер >>>
Рада з вибору Контролера
  • Стаціонарні - управління відбувається безпосередньо в кінці ланцюга стрічки
Формула розрахунку Ампераж контролера:
Рада з вибору Підсилювача
Підсилювачі поділяються за потужністю і кількістю каналів:
  • для RGB стрічки - використовуються підсилювачі на 3 канали
Формула розрахунку Ампераж підсилювача:
Рада з вибору Профілю
Популярні види алюмінієвого профілю:
  • LP-7 (накладної)
  • LPV-7 (виразний)
  • LPY-17 (кутовий)
Вибрати алюмінієвий профіль >>>
Написати відгук
Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Захист від роботів
Швидка доставка
Доставляємо кур'єрськими службами по всій Україні
  • Виробник: Venom
  • Артикул: VST-2835120601-B
  • Наявність: В наявності
Доступні опції
Мінімальне замовлення цього товару 5
Leave a review  ↓
Nobody has left any reviews.
Блок живлення Venom Негерметичний 12V 60Вт   Блок живлення (трансформатор, перетворюв..
Діммер радіо 8А (11 кнопок на пульті) Діммери – це пристрої, які регулюють яскравість світла, також..
Діммер радіо 16А Black (Сенсорний) Діммери – це пристрої, які регулюють яскравість світла, також до..
Блок живлення Mean Well Герметичний 12V 20Вт   Блок живлення (трансформатор, перетвор..