Світлодіодні комплекти
Світлодіодні комплекти

Світлодіодні комплекти під ключ – готове LED освітлення

Світлодіодні комплекти під ключ створені спеціально для тих, хто хоче створити в будинку атмосферу сучасного затишку, простоти в організації світлодіодного економного освітлення. Комплект в першу чергу являє собою вже готовий до підключення до звичайної мережі живлення 220 вольт конструкцію, що складається з LED-стрічки з певною кількістю діодів, блоку живлення, з'єднувальних пружинних роз'ємів, RGB-контролера, дистанційного пульта управління.

Стрічка, друкована гнучка плата з мідними провідниками, включає в себе кристали з трьома різнокольоровими відтінками основних кольорів: червоний, зелений і синій. Блок живлення перетворює напругу 220 вольт необхідні 12 постійного струму, що відпадає необхідність або монтувати, збирати ланцюг самостійно – звичайна вилка, та комплект працює справно.

RGB-контролер призначений для правильної роботи кристалів кожного діода, синхронного перемикання від відтінку до відтінку. Для комплектів завжди використовується стрічка Premium класу, т. к. використання дешевих матеріалів призведе до поганої і неякісною, а головне – недовговічною роботі пристрою.

Дистанційний пульт управління створений для того, щоб полегшити користувачеві процес перемикання оптимального відтінку світлодіодів в будинку, вибрати ідеальний для очей рівень яскравості кристалів, частоту перемикання і т. п. Завдяки використанню в діоді відразу 3-х кристалів, його величина істотна – 5 на п'ять міліметрів. В комплекті стрічка представлена довжиною в п'ять метрів і продається, намотаної на бобіну, проте використовувати її можна в будь-яких розмірах в межах гранично допустимого мінімуму – 3-х світлодіодів або п'яти (десяти) сантиметрів. Ця кратність різання видно на самій стрічці, місця можливого відрізу відзначені штріхпунктіром і символом ножиць. Як і прості світлові смужки, така конструкція може вміщати на одному погонному метрі від 30 до 120 діодів, працювати з струмом силою від 0,6 до 1,2 ампер, при перепадах температури в межах від мінус до плюс сорока вісімдесяти. Споживана енергія одного метра стрічка всього 12,4-14,4 вати, що в п'ять-сім разів менше звичайної лампи розжарювання, а термін служби перевищує 50000 годин інтенсивної роботи. Не страшні їй ні перепади напруги в мережі, ні частота включень або виключень. Кут світіння дорівнює 120 градусам, товщина – 2,5 міліметра, а ширина – 10 міліметрів. При цьому в цілому довжина стрічок у готових пристроях може досягати і 20 метрів.

Світлодіодні комплекти краще купити в інтернет-магазині

Світлодіодні комплекти купити в інтернет-магазині не складе ніяких труднощів, якщо вибрати правильних і професійних консультантів і якісну продукцію. Зробити це можна в інтернет-магазині Ledstorm, флагмані світлодіодного освітлення України серед середовища онлайн.

Звісно, потрібно визначитися, який тип світлодіодного комплекту замовити – з герметичним покриттям або без нього. Як і у стрічки, існує три типи покриття – захисним шаром лаку ЗМ, силіконом і гумою – IP20, IP33, IP65 і IP67. Чим вищий рівень показника, тим кращий захист у діодів, а значить – їх можна використовувати у вологій або навіть рідкої середовищі.

Одним словом, готовий комплект – це комплекс з різнокольорових кристалів, які можна просто монтувати скрізь, де є розетка, за бажанням змінювати відтінки, робити їх слабкіше або більш вироби виглядають на підвісній стелі, в нішах, всіляких дизайнерських рішеннях. За бажанням клієнта такий комплект може включати в себе різні елементи - блок живлення на 24 вольта, кольорову підкладку, інші відтінки діодів і т. п.

Ви так само можете подивитися інші види стрічок LEDпредставлених в інтернет-магазині світлодіодного освітлення Ledstorm