Смарт прожектори
Показати:
Сортувати за:
Світлодіодний прожектор Mi-Light 9Вт RGB+CCT, WI-FI IP65 Наявність уточнюйте

Світлодіодний прожектор Mi-Light 9Вт RGB+CCT, WI-FI IP65

Світлодіодний прожектор Mi-Light 9Вт RGB+CCT, WI-FI IP65 з віддаленним управлінням по интер..

3195.50 грн

Світлодіодний прожектор Mi-Light 15Вт RGB+CCT, WI-FI IP65 Наявність уточнюйте

Світлодіодний прожектор Mi-Light 15Вт RGB+CCT, WI-FI IP65

Світлодіодний прожектор Mi-Light 15Вт RGB+CCT, WI-FI IP65 з віддаленним управлінням по инте..

3486.00 грн

Смарт прожектори

Світлодіодні смарт прожектори Mi-Light

Оптимальним рішенням якісного і економічно вигідного освітлення сьогодні вважаються світлодіодні прожектори категорії смарт з пультом дистанційного керування. Це відмінна заміна застарілим приладам, які не тільки небезпечні для оточуючих, але і споживають підвищену кількість ресурсів. З метою оптимізації та максимального зниження витрат електроенергії в Києві, Харкові, Дніпропетровську чи Одесі необхідно купувати оригінальну продукцію компанії Mi-Light.

Розумні LED прожектори з легким WiFi управлінням Mi-Light

Для правильного підбору світлодіодного прожектора з бездротовим керуванням особливу увагу слід приділяти характеристикам моделі.

Є кілька різновидів цього продукту:

  •     Вуличний керований потужний світлодіодний прожектор для відкритої місцевості.
  •     Грунтовій варіант круглої форми встановлюється на землі.
  •     Лінійний тип вказує на сукупність окремих освітлювальних приладів, виставлених в одну лінію.
  •     Ландшафтні моделі використовують для створення неповторного вигляду присадибної ділянки і двору.

Светоотдача куплених смарт прожекторів бренду Mi-Light в 2 рази перевищує цей же показник у звичайних ламп. Для задоволення особистих потреб можливо замовити моделі з різними відтінками світлового променя. Крім цього доступна ціна на смарт прожектори дозволяє замовити модель, в складі конструкції якої присутній оптичний датчик. Він активує роботу пристрою в момент появи людини в видимій зоні. Подібна функція знижує споживання електрики і раціонально витрачає робочий ресурс приладу. Все LED прожектори з управлінням WiFi мають пластиковий або алюмінієвий захисний корпус. Перевагою останнього вважається підвищена стійкість до всіляких механічних пошкоджень. Експлуатаційний період таких виробів від Мілайт досягає 50 тисяч годин, а робота при низькій напрузі виключає нагрівання. Відповідність нормам екологічної чистоти вказує на неможливість нанесення шкоди здоров'ю, а також виключення виділення шкідливих речовин в атмосферу.

Наш спеціалізований магазин оригінального світлодіодного освітлення Ledstorm.ua працює тільки з відомими виробниками, зарекомендували себе на світовому ринку. Швидке оформлення замовлення і можливість доставки в будь-який населений пункт України скорочує час очікування покупки. У каталозі, розділеному на категорії, ви завжди знайдете безліч варіантів організації правильного освітлення квартири, заміського будинку або прилеглої території.