Трекові світильники
Показати:
Сортувати за:

Трековий моторизований світильник Mi-Light 25Вт Dual White

Трековий моторизований світильник Mi-Light 25Вт, 2-х позиційний регулятор Alpha lite (Dual White..

6225.00 грн

Трековий моторизований світильник Mi-Light 25Вт RGB+W

● з дистанційним управлінням з пульта або зі смартфона● двома ступенями свободи повороту (горизо..

6723.00 грн

Трекові світильники

Трекові світлодіодні світильники з бездротовим керуванням Mi-Light

В останні роки використання декоративних світлодіодних світильників з пультом стало трендом в оформленні інтер'єру. Ці новинки освітлювальних приладів на вітчизняному ринку швидко лідерами продажів. Трекові світильники з можливістю бездротового управління являють собою багатофункціональну систему освітлення нового покоління. Вони стали ідеальним рішенням для торгових приміщень, вітрин магазинів і розважальних центрів в Києві, Харкові, Дніпропетровську, Одесі та в багатьох інших містах країни.

Розумні трекові LED світильники Mi-Light

Сучасні трекові LED світильники - це набір окремих джерел світла, з'єднаних кабелем в групу. Їх призначення полягає в локальній підсвічуванні певних зон. Сьогодні подібні системи можна замовити в інтернет-магазині світлодіодного освітлення Ledstorm.ua не тільки для застосування в комерційних, а й в житлових приміщеннях.

Конструкція складається з наступних компонентів:

  •     лампа;
  •     електропровід;
  •     трансформатор;
  •     кріплення;
  •     підвіси.

Можна сказати, що трекові LED світильники для ексклюзивної декоративного підсвічування - це прорив у світлотехніку. Установка конструкції не вимагає спеціальних знань і навичок, однак, підключення в електромережі краще довірити досвідченому майстрові. Переміщення і заміна комплектуючих не займає багато часу і не вимагає виклику фахівця. Відсутність дорогого обслуговування обумовлено простотою і доступністю комплектуючих. Легкий дизайн керованих трекових LED світильників стане відмінним доповненням інтер'єру комерційного або житлового приміщення і підкреслить його індивідуальність. Вони володіють всіма перевагами світлодіодних освітлювальних приладів:

  1.     Простота настройки.
  2.     Безпека.
  3.     Економічність.
  4.     Довговічність.
  5.     Надійність.

Зручне переміщення одного або кількох треків дозволить створити неповторні світлові рішення, що задовольняють потреби власника. У каталозі нашого магазину представлено кілька варіантів трекових світильників, робота яких коригується за допомогою компактного пульта дистанційного керування. Популярна платіжна система, моментальне формування замовлення, а також відправка в будь-яку точку України сприяють швидкій доставці і отримання товару.