Потужні
Потужні

Потужні світлодіоди — краща альтернатива традиційним джерелам світла

З'явившись на початку 90-х років минулого століття, потужні світлодіоди поступово стали витісняти лампи розжарювання і галогенні світильники. В наш час їх частка на ринку світлодіодної продукції становить більше 50%. Дані електронні компоненти відрізняються високою яскравістю світіння, широким кутом розсіювання, чистотою спектру випромінюваного світла. Крім того, яскраві світлодіоди володіють такими важливими перевагами, як доступна ціна та висока енергозбереження.
Світлодіоди з високою потужністю знайшли застосування в багатьох галузях людської діяльності. В архітектурному підсвічуванні потужні світлодіоди використовуються з метою візуального виділення значущих частин будівлі. З їх допомогою також можна підсвітити найбільш примітні деталі інтер'єру. Завдяки короткому періоду нагріву світлодіоди високої потужності використовуються в стробоскопах, лампи-спалахи, індикаторах, ліхтарях. Тюнінг авто, підсвічування світлофорів, дорожніх знаків, рекламних щитів і табло — потужні (яскраві) світлодіоди вигідно встановлювати там, де необхідна висока яскравість, елегантність оформлення і чистота освітлення.

Яскраві світлодіоди


Подібні вироби використовуються не тільки в якості джерел світла. Яскраві світлодіоди встановлюються у побутовій та комп'ютерній техніці. Вони незамінні в індикаторах, до яких пред'являються високі вимоги по рівнем освітленості. Завдяки помірному тепловиділення на світлодіодах можна збирати панелі і матриці практично будь-яких розмірів. Наочний приклад щільної інтеграції IT-технологій і світлодіодів є комп'ютерна миша. Особлива сфера застосування світлодіодної продукції — оптичні датчики.
Купити потужні світлодіоди можна в інтернет-магазині Ledstorm. Ми пропонуємо вироби від провідних виробників. Тому ви можете бути впевнені в надійності і бездоганній якості придбаної світлодіодним продукції. Ціни на потужні світлодіоди у нас найоптимальніші завдяки безпосередньому співробітництву з компаніями-виробниками. Хочете купити потужні світлодіоди на найвигідніших умовах? Звертайтеся до нас. Ми допоможемо вам підібрати продукцію, виходячи з поставлених вами цілей. Купити яскраві світлодіоди можна онлайн або по телефону. Весь представлений асортимент завжди є в наявності на складі в Харкові. Ми докладемо всі зусилля, щоб ваше замовлення доставлений вам як можна швидше.