Світлодіодна стрічка Venom SMD 2835 60д.м. (IP33) Standart тепло-білий (VST-2835120600-WW)
Специфікація
Виробник світлодіодів EPISTAR
Гарантія 1 рік
Захист (IP) IP33
Клас стрічки Standart
Кратність різання 5 см (3 світлодіоди)
Кут світіння 120°
Напруга живлення 12 В
Робоча температура -25 до 60°C
Робочий струм 0,4 А/метр
Розмір 5000х8х2,5мм
Строк служби 30 000 годин
Тип світлодіодів SMD 2835
Яскравість на діод 6Lm
Кількість світлодіодів на метр 60
Потужність на метр 4.8 Вт
Дод.специфікація
Доставка/Оплата Стрічка продається кратно 5м. Ціна вказана за 1м.
Світлодіодна стрічка SMD 2835 60д.м. (IP33) Standart
Галузь застосування:
Характеристики світлодіодної стрічки SMD 2835 60 Д.М .:
  • Напруга харчування - 12V
  • Потужність - 4,8 Вт на метр
  • Енергозбереження - до 90%
  • Шірокаяцветовая палітра світіння
  • Простотаі безпеку монтажу
  • Ступінь захисту - IP33
Діапазон кольорів:
  • тепло-білий
Рада з вибору блоку живлення
Для світлодіодним стрічки SMD 2835 60д.м. підходять блоки живлення 12V 3-х типів:
  • герметичні (ступінь захисту IP 66 - IP 68) - можна використовувати на вулиці;
Формула розрахунку необхідної потужності блоку живлення:
4.8 Вт. * 10м. * 1,25 = 60 Вт.
Вибрати блок живлення >>>
Рада з вибору Контролера
RGB контролери поділяються за характеристиками і за типом використання:
  • Радіо - радіус дії до 30м
  • Стаціонарні - управління відбувається безпосередньо в кінці ланцюга стрічки
Формула розрахунку Ампераж контролера:
Наприклад потужність 10м. стрічки (SMD 2835 60д.м.) 48 Вт / 12V = 4А.
Значить контролер потрібен на 4А і вище.
Вибрати RGB контролер >>>
Рада з вибору Підсилювача
Підсилювачі поділяються за потужністю і кількістю каналів:
  • для RGB стрічки - використовуються підсилювачі на 3 канали
Формула розрахунку Ампераж підсилювача:
Рада з вибору Профілю
Популярні види алюмінієвого профілю:
  • LP-7 (накладної)
  • LPV-7 (виразний)
  • LPY-17 (кутовий)
Вибрати алюмінієвий профіль >>>
Написати відгук
Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Захист від роботів
Швидка доставка
Доставляємо кур'єрськими службами по всій Україні
  • Виробник: Venom
  • Артикул: VST-2835120600-WW
  • Наявність: В наявності
Доступні опції
Мінімальне замовлення цього товару 5
Leave a review  ↓
Nobody has left any reviews.
Блок живлення Venom Герметичний 12V 45Вт   Блок живлення (трансформатор, перетворювач..
Блок живлення Venom Негерметичний 12V 15Вт   Блок живлення (трансформатор, перетворюв..
Блок живлення Venom Негерметичний 12V 120Вт   Блок живлення (трансформатор, перетворю..
Блок живлення Розетковий (адаптер) 12V 12Вт Venom   Блок живлення (трансформатор, перетворюв..
Блок живлення Розетковий (адаптер) 12V 24Вт Venom   Блок живлення (трансформатор, перетворюв..