Світлодіодна Автолампа T5 1x5050

Продано Світлодіодна Автолампа T5 1x5050

Світлодіодна автолампа T5 1x5050

Світлодіодна автолампа T5 1x5050  – Якщо у Вас давно з'явилося бажання удосконалити ваш автомобіль, тоді Вам просто необхідно придбати світлодіодні лампочки. Світлодіодна автолампа T5 1x5050  є новою і дійсно кращою інноваційною альтернативою звичайним лампочкам. Перевагою цих ламп є їх екологічність та економічність порівняно з лампами розжарювання і галогенними лампами. Дані лампочки працюють від 12В постійного струму.

Переваги світлодіодних автоламп T5 1x5050

Лэд лампа є енергоефективною так як порівняно із звичайною лампочкою яка виділяє більше тепла ніж випромінює світла, світлодіодна лампа навпаки ж споживає мало енергії виділяє мало тепла, але багато світла. Так само до плюсів можна віднести довговічність цих ламп в порівнянні зі звичайними лампами. Завдяки різновидам цоколів світлодіодні лампи широко застосовуються в багатьох сферах: будинки, офіси, реклама, промислові будівлі. Однак представлений варіант більше підходить для використання в автомобілях, в підсвічуванні холодильників тощо.

Світлодіодні лампи ви можете придбати у нас в інтернет магазині Ledstorm за доступними цінами, і високим рівнем обслуговування наших клієнтів.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Захист від роботів

Швидка доставка

Доставляємо кур'єрськими службами по всій Україні

  • Код товару: 00350
  • Артикул: T5 1x5050
  • Наявність: Продано
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.